رونمایی از کمپین نقاشی مهر

اولین کمپین اجتماعی وب‌سایت سرمایه‌پذیری جمعی فاندوران(fundorun.com) با هدف جذب حمایت مالی برای پروژه های خلاقانه و نوآورانه ، دیروز در کافه آی تی رونمایی شد.

کمپین "نقاشی مهر"، نخستین کمپین خیریه در بستر سرمایه‌پذیری جمعی فاندوران است که توسط موسسه خیریه توسعه سرمایه انسانی آینده برتر در این سایت ایجاد شده و افراد می توانند در ازای پاداش های مختلف، از این کمپین حمایت کنند.

هدف کمپین نقاشی مهر، تهیه 100 بسته آموزشی شامل کیف، لوازم التحریر و ... به ارزش 100 هزارتومان برای کودکان بیمارستان علی اصغر(ع)، همزمان با شروع سال تحصیلی جدید است که در جشن هشتم مهرماه بیمارستان، به آنها تحویل داده می شود.

در این کمپین، هر یک از ما می‌توانیم بر اساس میزان حمایتمان، در تهیه بسته آموزشی و برگزاری این جشن سهیم شویم و با ثبت نام در سایت با کلیک روی واژه "حمایت میکنم"، حمایت های خود را بر اساس عدد و پاداش مشخص کنیم.

پرداخت 400 هزار تومان برای حضور در روز جشن با یک همراه، پرداخت 100 هزار تومان برای دریافت یک نقاشی کودکان، 20 هزار تومان برای اطلاع از اتفاقات جشن و 5 هزار تومان نیز برای ارسال ایمیل تشکر و تصاویر روز جشن، پاداش های در نظر گرفته شده برای این کمپین است.

فاندوران، بستری را فراهم می‌کند تا کارآفرینان، فعالان اجتماعی و هنرمندان، طرح‌ها و پروژه‌های خود را معرفی و برای اجرای آن‌ها از پشتیبانان در ازای دریافت پاداش‌های مشخص، به صورت جمعی سرمایه جذب کنند.

هنر، فناوری اطلاعات، طراحی محصولات نوآورانه (گجت ها، وسایل هوشمند و ... ) و فعالیت های اجتماعی (خیریه، محیط زیست، بلایای طبیعی و ...)، چهار حوزه است که افراد می توانند به عنوان سرپرست پروژه، پس از عضویت در سایت، کمپین های خود را تعریف کنند.

به گفته مصطفی نقی پورفر؛ مدیر مرکز نوآوری و فناوری فناپ هدف اصلی از راه اندازی وب سایت فاندوران (Fundorun.com)، حمایت از ایده های نوآورانه در حوزه فناوری اطلاعات است و برای این حمایت لازم است اعتماد شکل گیرد، افراد مطلع و کمپین های درستی تعریف شود.

گفتنی است در این رونمایی که با حضور مدیران ارشد شرکت فناپ، رییس بیمارستان علی اصغر(ع)، مسئولین موسسه آینده برتر و دیگر علاقه مندان، برگزار گردید در ساعت اول، با حمایت حاضرین کمپین به هدف مشخص شده رسید، ولی تا پایان تاریخ ششم مهرماه همچنان کمپین بازاست و علاقه مندان می توانند حمایت خودرا انجام دهند.

شرکت فناپ نیز در کمپین نقاشی مهر مشارکت دارد؛ به این معنا که در ازای هر 4 میلیون تومان جمع آوری شده، با پرداخت مبلغی معادل 1 میلیون تومان، از این کمپین حمایت می کند، همچنین مابقی کمک های دریافتی پس از خرید 100 بسته آموزشی، صرف خرید تجهیزات بیمارستان می شود، موسسه خیریه آینده برتر نیز با رسیدن کمپین به هدف مشخص شده، 2 میلیون تومان به این کمپین برای هزینه های روز جشن هدیه می کند.

1394-6-28
اخبار