نخستین جشنواره و دومین رویداد نوآورانه فناوری های مالی فین تک

نخستین جشنواره و دومین رویداد نوآورانه فناوری های مالی فین تک، با هدف حمایت از تجاری سازی ایده‌های نو،حل مسائل جدید و معرفی استارتاپ های در حوزه فناوری های مالی نظیر بانکداری، پرداخت الکترونیکی و بورس است. دومین رویداد مالی فین تک به مدت سه روز از ۱۸ تا ۲۰ اسفند ماه سال جاری در دانشگاه خاتم برگزار می‌شود.

شرکت اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ) با حمایت بانک پاسارگاد و همت مرکز نوآوری و فناوری و همکاری شرکت های داتین ، اتیک ، پارسا در نظر دارد رویدادی نوآورانه با عنوان نخستین جشنواره و دومین رویداد نوآورانه فناوری‌ های مالی (فین تک) به چالش حل مسئله، هکوان، استارتاپ وان و نمایشگاه استارتاپ‌ ها می‌ پردازد.

از اهداف عمده این رویداد می‌ توان به آموزش و ترویج فناوری در حوزه مالی و شناسایی تیم‌ ها و استارت آپ‌ ها اشاره کرد. لذا از تمامی علاقه‌ مندان به شرکت در بخش‌ های برنامه‌نویسی، طراحان رابط و تجربه کاربری، متخصصان کسب و کار و کلیه اشخاصی که صاحب ایده‌ های نو در این زمینه هستند دعوت می‌ شود در این رویداد حضور یابند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به نشانی www.fintechfest.ir مراجعه فرمایید.

1395-10-19
اخبار